T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

GAZİANTEP SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ. DR. ABDULKADİR TURGUT OYA BAHADIR YÜKSEL REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Gaziantep İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir Turgut, madde bağımlısı gençlerin tedavi edilerek yeniden topluma kazandırılması için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Oya Bahadır Yüksel Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ. DR. ABDULKADİR TURGUT OYA BAHADIR YÜKSEL REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ  ZİYARET ETTİ

Tedavi gören gençlerle ve merkez çalışanları ile bir araya gelen Turgut, yapılan faaliyetlerle ilgili merkezin genel direktörü Dr. Cenk Yancar’dan bilgi aldı. Merkezde yer alan resim, mozaik, el işi, takı tasarım, bilgisayar gibi meslek edindirme atölyelerini gezerek verilen hizmetleri yerinde gördü.

Böylesi bir merkezin Gaziantep ve bölge için büyük bir kazanım ve aynı zamanda yapılan faaliyetlerin ise takdire şayan olduğunu dile getiren İl Sağlık Müdürü Turgut, İl Sağlık Müdürlüğü olarak gençlerimiz, çocuklarımız için verilen böylesi anlamlı hizmetler için her zaman desteğe hazırız dedi.

Ziyaret sırasında İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir Turgut’a Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Serdar Tolay, müdürlük ve merkez yöneticileri eşlik etti.


GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DOÇ. DR. ABDULKADİR TURGUT OYA BAHADIR YÜKSEL REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ


Eklenme Tarihi: 22.01.2018 - Okunma Sayısı: 484

Asm Web Sitesi

Asm Web Sayfası