T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

GAZİANTEP SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

OED Eğitici Eğitmeni Eğitimi Düzenlendi

OED Eğitici Eğitmeni Eğitimi Düzenlendi

İlkyardım Yönetmeliği kapsamında  düzenlenen OED (Otomatik Şok Cihazı) Eğitici Eğitmeni Eğitiminin yedincisi Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde 09.08.2018 – 10.08.2018 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Yemliha Aksoy eğitimin açılışına katıldı.

Eğitimin sonunda yapılan pratik uygulama sınavı sonucunda Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis, Gaziantep, Hatay, Adana, Mersin, Malatya, Osmaniye ve Mardin illerinden gelen 42 katılımcı OED Eğitici Eğitmeni olmaya hak kazandı.

 Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İlkyardım OED (Otomatik Şok Cihazı) Eğitici Eğitmenlerine, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Kilis, Gaziantep, Hatay, Adana, Mersin, Malatya, Osmaniye ve Mardin illerinden OED (Otomatik Şok Cihazı)  eğitici eğitimi için gelen ilkyardım eğitmenlerine katılımları için teşekkür ediyoruz.

Gaziantep İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Serdar SARIFAKI ‘ya, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığımıza, Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğimize ve Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mücahitler Ek Hizmet Binası çalışan personellerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 


Eklenme Tarihi: 17.08.2018 - Okunma Sayısı: 1563

Asm Web Sitesi

Asm Web Sayfası