T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

GAZİANTEP SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

1-7 NİSAN KANSER HAFTASI

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, Ben bilinçlendim akranlarımı da bilinçlendiriyorum projesi kapsamında Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezinde farkındalık programı düzenlendi.

1-7 NİSAN KANSER HAFTASI

 
 
BEN BİLİNÇLENDİM AKRANLARIMIDA BİLİNÇLENDİRİYORUM
 
Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde, Ben Bilinçlendim Akranlarımı da Bilinçlendiriyorum projesi kapsamında Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezinde farkındalık programı düzenlendi.
 
Programa; Gaziantep Vali Yardımcısı Turgay ERGİN, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Serdar TOLAY, İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Serdar SARIFAKI, Şehitkâmil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YAĞCI, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Osman TÜRE, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan, Başkan Yardımcıları, Öğretmenler ve öğrenciler katılım sağladılar. 
 
İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Birim Sorumlusu Dr. Belgin SARIFAKI KETEM ve Faaliyetleri, Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni Elife HAKSEVER kanser nedir, Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi Öğrencileri kanser nedir, evreleri ve çeşitleri hakkında hazırlamış oldukları slayt gösterisi ile birlikte sunumlarını gerçekleştirdiler.
 
Programın sonunda Vali Yardımcımız Turgay ERGİN, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Serdar TOLAY, İl sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Serdar SARIFAKI ve Şehitkâmil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet YAĞCI tarafından programda sunum yapan öğrencilere teşekkür belgelerini takdim ettiler.
 
Ayrıca Bu Programın gerçekleşmesinde çok büyük emekleri olan İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Birim Sorumlusu Dr. Belgin SARIFAKI ve Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni Elife HAKSEVER’e teşekkürlerini ileterek başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundular.

1-7 NİSAN KANSER HAFTASI


Eklenme Tarihi: 08.04.2019 - Okunma Sayısı: 690

Asm Web Sitesi

Asm Web Sayfası